KAS IR UZTURA OPTIMIZĀCIJA (BOF)?

Būtisks ESSENTIALS barības mērķis ir kontrolēt jūsu suņa un kaķa cukura līmeni asinīs. Kad cukura līmenis asinīs ir zems vai augsts, suņi un kaķi piedzīvo ievērojamas garīgās un ķermeņa svārstības, līdzīgi kā cilvēki. Visi mūsu ēdieni ir izstrādāti tā, lai izvairītos no šīm svārstībām, kā rezultātā tiek izveidots jauns holistiskās barības standarts jūsu suņiem un kaķiem. BOF (uzvedības pārtikas optimizācija) ir mūsu izgudrotais princips, un mūsu cienītāji visā pasaulē to ir ļoti sirsnīgi pieņēmuši.

Ilustrācijā ir parādīta cukura līmeņa asinīs attīstība ar pārtiku, kuras pamatā ir BOF, salīdzinājumā ar citu zīmolu augstākās kvalitātes mājdzīvnieku barību.

Uzvedību optimizējošo pārtikas produktu (BOF) jēdziens godina dažādas priekšrocības, ko sniedz stabila cukura līmeņa uzturēšana asinīs visas dienas garumā. Ar mūsu dzīvi mainošajiem un godalgotajiem ēdieniem mēs esam panākuši tieši to uzņēmumā ESSENTIAL FOODS. BOF nodrošina jūsu mājdzīvnieka cukura līmeņa stabilitāti. Mūsu augstais svaigās gaļas saturs un zemā gatavošanas temperatūra nozīmē, ka jūsu mājdzīvnieks saņem izcilas uzturvērtības salīdzinājumā ar masveida dzīvnieku barību. Izmantojot BOF, rezultāti ir pārsteidzoši. ESSENTIALS barības pasniegšana labi ietekmēs jūsu mājdzīvnieka garīgās veselības līdzsvaru. Daži ziņo par būtiskām izmaiņām uzvedībā, citi ziņo par nelielām izmaiņām, taču izmaiņas ir uz labu.