KAS IR ESSENTIAL?

Es esmu Christian Degner-Elsner, ESSENTIAL FOODS dibinātājs, un man ir vīzija uzlabot un pagarināt suņu un kaķu dzīvi neatkarīgi no tā, kas un kur viņi atrodas. Man ir arī spēcīga pārliecība par apkalpošanu, kvalitāti un, pats galvenais, to, kā mēs izturamies pret visām dzīvajām dvēselēm uz mūsu planētas. Jūsu suns vai kaķis saņems garšīgās, tīrās un veselīgās sastāvdaļas mūsu produktos, un viņi zels ar savu jaunatklāto enerģiju un “dzīves prieku”.
2011. gada rudenī, apmēram 10 mēnešus pēc tam, kad es pārdevu Skandināvijas lielāko privāto mājdzīvnieku barības uzņēmumu Oliver’s Petfood,es sāku justies, ka neesmu īsti pabeidzis ar šo nozari; drīzāk man vajadzēja iespēju pārorientēties pēc 12 veiksmīgiem, bet nogurdinošiem gadiem.es sāku justies, ka neesmu īsti pabeidzis ar šo nozari; drīzāk man vajadzēja iespēju pārorientēties pēc 12 veiksmīgiem, bet nogurdinošiem gadiem.Man bija jāpārdomā unikāla koncepcija, kas ietver patiesu entuziasmu, lai noteiktu, no kā sastāvēs mans darbs (lai nākamreiz varētu saglabāt garastāvokli ilgāk par 12 gadiem…) un kā izmantot jauno uzņēmumu kā instrumentu, lai atbalstītu labdarības mērķus, kas man nozīmē tik daudz.
Turklāt galvenā problēma bija jautājums, kā izgudrot pārtiku, kas ar līdzsvarotāku uzvedību pozitīvi ietekmētu dzīves kvalitāti.
Risinājumu meklēšana šīm problēmām prasīja atlikušo 2011. gada un visu 2012. gadu. Laika gaitā arvien vairāk cilvēku, kuri dalījās ar manām domām un redzējumiem, veicināja ESSENTIAL FOODS rašanos ēteriskajā pārtikā bez graudiem (sausā hipoalerģiskā pārtika).Visā pieticībā, rakstot šos vārdus, es domāju, ka mums tas ir izdevies.
Mūsu brīnišķīgie klienti, partneri un draugi tagad raksta vēsturi visā pasaulē katru dienu. Mums izdevās izveidot ne tikai domubiedru kompāniju, bet ģimeni, kurā rūpes par mājdzīvniekiem ir pirmajā vietā.
Pateicoties mūsu kopīgajām aktivitātēm, mums izdevās pārveidot ēdināšanas un uztura veidu.
Mūsu uzdevums ir nodrošināt pareizu un drošu barošanas procesu.