Jērs

Savvaļā audzētais britu jērs ir mūsu ESSENTIAL FOODS ESTATE LIVING galvenā sastāvdaļa.

Briedis

Savvaļā audzēti staltbrieži un dambrieži no Jorkšīras, Apvienotajā Karalistē. Iekļauts mūsu ESSENTIAL FOODS ESTATE LIVING barībā.

Pīle

Mūsu pīles ir no GRESSINGHAM DUCK fermas, kas arī ir pīļu šķirnes nosaukums. Pīles tiek audzētas savvaļā, lai sasniegtu to augstāko kvalitāti.

Vista

Broileri ir tikai Ross & Cobb sugas, kas tiek audzētas Apvienotās Karalistes teritorijā, nodrošinot visaugstāko šķirnes kvalitāti.

Forele

Forele, kas galvenokārt tiek iegūta no Apvienotās Karalistes, ir dabisks omega 3 neaizvietojamo taukskābju avots.

Lasis

Skotijas Atlantijas okeānā audzēts lasis. Bagāts ar omega 3 taukskābēm, kurām piemīt pretiekaisuma īpašības. Visi trīs Omega-3 avoti ir iekļauti ESSENTIALS barībā: ALA, DHA un EPA.

Siļķe

Svaigas siļķes, kas nozvejotas savvaļā pie Lielbritānijas krastiem. Lielisks Omega-3 avots. Essential Foods satur visus trīs omega-3 avotus (ALA, DHA un EPA).

Apelsīni

Apelsīni ir lielisks C vitamīna, kālija un šķiedrvielu avots. Antioksidants, kas var palīdzēt atbalstīt imūnsistēmu.

Saldais kartupelis

Saldie kartupeļi ir bagātīgs šķiedrvielu avots, kā arī satur virkni vitamīnu un minerālvielu, tostarp dzelzi, kalciju, selēnu, un tie ir labs B vitamīnu un C vitamīna avots.

Mellenes

Šis augs ir bagāts ar antioksidantiem, kas palīdz cīnīties ar stresu.

Zirņi

Mūsu zirņus audzē un novāc galvenokārt Apvienotajā Karalistē. Alternatīvs olbaltumvielu un šķiedrvielu avots.

Žeņšeņs

Tam ir stiprinoša iedarbība uz sirdi un kuņģi. Uzlabo vielmaiņas procesus, palielinot vispārējo organisma izturību pret nelabvēlīgiem apstākļiem.

Bumbieris

Pateicoties tā daudzpusībai un noderīgajām īpašībām, tas ir iekļauts visās mūsu barībās. Labs šķiedrvielu avots, kas palīdz normalizēt kuņģa-zarnu trakta tranzīta laiku.

Kliņģerīte

Tai piemīt priekšrocības iekšējo infekciju un kandidozes ārstēšanai. Ir augsts antioksidantu līmenis.

Ingvers

Kālija avots, kas palīdz nervu un muskuļu darbībai, un labs kalcija avots, kas palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus.

Dzērvene

Dzērvenes var būt noderīgas imūnsistēmas stiprināšanai; holesterīna līmeņa pazemināšanai asinīs; nervu sistēmas stiprināšanai; gremošanas trakta uzlabošanai.

Zaļā tēja

Satur antioksidantus, kas palīdz uzlabot vispārējo veselību un labsajūtu. Domāts, ka tas palīdz kontrolēt baktērijas, kas var veicināt sliktu mutes dobuma veselību.

Linu sēklas

Tās bieži sauc par "dabas dāvanu". Audzēts un novākts Apvienotajā Karalistē. Ļoti bagātas gan ar Omega-3, gan augu izcelsmes barības vielām.

Jūras aļģes

Pazīstams kā bagātīgs minerālvielu un mikroelementu avots, kas veicina vispārējo veselību un labsajūtu. Joda avots, kas palīdz uzturēt veselīgu vairogdziedzera darbību.

Svaigas Olas

Svarīgs olbaltumvielu, neaizvietojamo aminoskābju un uzturvielu avots, kā arī satur luteīnu un holīnu (B vitamīns).

Probiotikas

Probiotikas ir savienojumi pārtikā, kas izraisa labvēlīgu mikroorganismu, piemēram, baktēriju un sēnīšu, augšanu vai aktivitāti.

Ziedkāposti

Tas tiek uzskatīts par šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avotu. Tas ir pārtikas produkts, kas bagāts ar kāliju un fosforu, kas satur arī atsevišķu dzelzs, magnija un kalcija daudzumu.

Zīdkoks

Saulē žāvēts zīdkoks. Dzelzs avots, kas palīdz uzturēt normālu asinsrites sistēmas darbību. Labs C vitamīna avots, kas pazīstams ar tā antioksidanta īpašībām.

Rozmarīns

Rozmarīns tiek izmantots kā dabisks konservants mūsu barībai. Nodrošina dabisku maksimālo iespējamo glabāšanas laiku. Jebkuros apstākļos derīguma termiņš ir līdz 15 mēnešiem no izgatavošanas datuma.

Āboli

Viena no mūsu galvenajām sastāvdaļām. Pateicoties to daudzpusībai un augstajai uzturvērtībai, āboli ir būtiska sastāvdaļa visās mūsu receptēs.

Spināti

Tajos ir augsts folijskābes, dzelzs, karotinoīdu un luteīna saturs

Acai ogas

Ogai ir daudz ārstniecisku īpašību. Spēcīgs antioksidants. Acai ogu unikalitāti apstiprina tas, ka tās dabā ir iekļauts neticams minerālu un vitamīnu kompleksu sastāvs.